« کلفت » و « نوکر»های استعمار در پارلمان سویس- هوشنگ طالع
روز پنج‌شنبه گروهی از نوکر‌های بیگانه در کنار شیرین عبادی « سرکلفت » سازمان سیا ( CIA ) و با حمایت کامل آمریکا ـ اسرائیل زیر عنوان استعمارساخته‌ی « سازمان‌ها و احزاب ملیت‌های ایران » در پارلمان کشور سوییس ( حافظ منافع آمریکا در ایران ) حضور یافتند .

در میان هم‌راهان شیرین عبادی، مصطفی هجری و چندین چهره‌ی گم‌نام از پادوهای آمریکا ـ اسرائیل هم دیده می‌شندند . مطصفی هجری دارنده‌ی امتیاز « خرب دموکرات کردستان ) ، بارها از دولت آمریکا در خواست کرده است که ایران را مورد تجاوز نظامی قرار دهد ؟! دیگر هم‌راهان شیرین عبادی با عنوان هایی مانند ملت‌ها و اقلیت‌های بدون نمایندگی ، سازمان مردمی کرمانج ،‌ حزب تضامن الدیمیقراطی الاهواز ، حزب اتحاد بختیاری و لرستان و ...، همگی ساکن کشورهای غربی می‌باشند و وسیله‌ی دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا ـ اسرائیل تغذیه می‌شوند .

با توجه به پیش‌رو بودن تعطیلات نوروزی ، انتظار داشتم که پس از تعطیلات ، دست‌کم سفیر کشور سوییس به وزارت امورخارجه‌ی اسلامی احضار گردد و در باره‌ی این اقدام دشمنانه و تجزیه‌طلبانه‌ی کشور سویس ، توضیح خواسته شود و یا این‌که سخن‌گوی وزارت امورخارجه‌ی اسلامی برای « خالی نبودن عریضه » به ظاهر هم که شده « اعتراض ملیحی » به عمل آورد ؛ اما معلوم شد که نظام جمهوری اسلامی در خواب است و یا به سخن درست تر خود را به خواب زده است و حتا باید گفت جناح‌هایی در درون نظام ، دست‌اندرکار تجزیه‌ی ایران هستند ؟!

در این هنگام و در این شرایط سخت ، گردهم‌آیی ایران دوستان ، میهن‌پرستان و ملی‌گرایان ، بیش از پیش احساس می‌گردد .

شنبه 12 فروردین 1396 ـ هوشنگ طالع
 
  Share  
balatarin  


آدرس لینک به این صفحه:
http://www.iranliberal.com/detail.php?id=1318